Logowanie dla partnerów Szukaj:
datecs-polska.pl > Towary > Kasy fiskalne
Kasy fiskalne
MALUCH PLUS
SEMI PLUS
MALUCH E.KO
SEMI E.KO

Kasy fiskalne
MALUCH PLUS
MALUCH PLUS
DATECS MALUCH PLUS to mobilna kasa z kopią papierową. Ergonomiczna obudowa, trwały i wydajny akumulator (Li-Ion), możliwość pracy w temperaturze od -5 C do + 40 stopni C, sprawiają, że doskonale nadaje się do pracy w handlu obwoźnym, w małych placówkach handlowych i usługowych oraz w kasach biletowych.

SEMI PLUS
SEMI PLUS
DATECS SEMI PLUS to kasa z kopią papierową z funkcją drukowania numeru NIP nabywcy na paragonie. Ergonomiczna obudowa, trwały i wydajny akumulator (Li-Ion). Idealnie sprawdzi się w małych i średnich placówkach handlowych i usługowych.

MALUCH E.KO
MALUCH E.KO
DATECS MALUCH E.KO to mobilna kasa z kopią elektroniczną. Ergonomiczna obudowa, trwały i wydajny akumulator (Li-Ion), możliwość pracy w temperaturze od -5 C do + 40 stopni C, sprawiają, że doskonale nadaje się do pracy w handlu obwoźnym, w małych placówkach handlowych i usługowych oraz w kasach biletowych.

SEMI E.KO
SEMI E.KO
DATECS SEMI E.KO to kasa z kopią elektroniczną z funkcją drukowania numeru NIP nabywcy na paragonie. Ergonomiczna obudowa, trwały i wydajny akumulator (Li-Ion). Idealnie sprawdzi się w małych i średnich placówkach handlowych i usługowych.